Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

İzmir Çıkışlı Londra Turu 15 - 19 Haziran Kurban Bayramı

SON KAYIT 17 MAYIS!


İZMİR'DEN İZMİR'E

SUNEXPRESS HAVAYOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE

LONDRA GİDİŞ ve DÖNÜŞ AKTARMASIZ DİREKT UÇUŞLAR !..

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
İzmir
Tur Hareket Tarihleri:
15 Haziran

Tur Fiyatları

  Tarih SeçeneklerMüsaitlikİki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek KişiEk YatakÇocuk
  15.06.20244* OtellerdeSorunuz1.149,00 €1.544,00 €1.149,00 €0 - 2 Yaş 100,00 €
  2 - 12 Yaş 1.119,00 €

Tur Programı

 • 1. Gün

  1. GÜN CUMARTESİ İZMİR - LONDRA

  Öğlen saat 13:00'de İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde Lady Travel görevlileri ile buluşuyor ve Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra SUNEXPRESS HAVAYOLLARI'na ait XQ 882 sefer sayılı uçağımız ile 15:40'da LONDRA'ya hareket ediyoruz. Yerel saat ile 17:55'de Gatwick Havalimanı'na varışımızı takiben otelimize transfer ve yerleşme.

 • 2. Gün

  2.GÜN PAZAR LONDRA

  (LONDON EYE -THAMES CRUISE) Sabah kahvaltımızın ardından , özel otobüsümüz ve rehberimiz ile panoramik LONDRA şehir turumuz. Bu turumuzda görülecek yerler arasında, Big Ben, Thames Nehri, Picadilly Meydanı, Leicester Square, Amiral Nelson Anıtı, Trafalgar Meydanı, Milli Müze bulunmaktadır. Turumuzun ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimizle Londra'yı daha yakından tanıma fırsatı bulacağınız London Eye - Thames Cruise turumuz. Bu turumuzda Thames Nehri kıyısında bulunan dev bir gözlem tekerleği olan dönme dolaba binerek eşsiz Londra manzarasını izleme, ardından yapacağımız Thames Cruise turumuz sırasında Thames Nehri'nden Londra'nın enfes manzarasını izleme imkanı. Turumuzun ardından geceleme otelimizde.

 • 3. Gün

  3.GÜN PAZARTESİ LONDRA (WINDSOR KALESİ & OXFORD & BICHESTER OUTLET)

  Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimizle Windsor Kalesi & Oxford & Bichester Outlet turumuz. Bu turumuzda önce dünyaca ünlü İngiltere Kraliyet Yazlık Sarayı'nın bulunduğu Windsor Kasabası'na gidiyoruz. Kral’ın hafta sonlarını geçirdiği Windsor Kalesi'nde, yabancı devlet başkanlarının konuk edildiği yemek ve konuk odaları, eşsiz silah koleksiyonları, Kraliçe Mary'nin bebek evi ve Kraliyet ailesinin düğünlerinin yapıldığı St. George Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Bu turumuz, sizleri büyük şehir havasından muhteşem Britanya doğasına taşıyacak. Windsor Kalesi gezimizin ardından, Oxford Üniversitesi'nin bulunduğu kent Oxford'a doğru yola çıkıyoruz. Oxford kentinin ilginç atmosferinde yapacağımız gezinin bitiminde Londra'ya dönüş yolunda Bichester Outlette alışveriş imkanı. Londra'ya dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 • 4. Gün

  4.GÜN SALI LONDRA(HARRY POTTER WARNER BROS STUDYO TURU – PLATFORM 93⁄4)

  Sabah kahvaltımızın serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile birlikte ünlü İngiliz yazar J.K.Rowling’in fantastik roman serisinden sinemaya uyarlanan Harry Potter filminin çekildiği Warner Bros Stüdyoları’na hareket ediyoruz. Kayşılaşacağımız büyülü dünyada Hogwarts Express’ini, yatakhaneleri, zindan dersliğini görüp, Harry Potter efsanesini hep birlikte yaşıyoruz. Sonrasında filmin en ünlü setlerinden biri olan Kings Cross tren istasyonuna hareket ediyoruz. Filmde Harry Potter dünyasına giriş kapısının olduğu Platform 9 3⁄4 peronunda fotoğraf çektiriyoruz. Tur sonrası otele geri dönüyoruz. Geceleme otelinizde.

 • 5. Gün

  5. GÜN ÇARŞAMBA LONDRA - İZMİR

  Sabah kahvaltımızı takiben serbest zaman. Öğleden sonra rehberimizin belirleyeceği saatte otelimizde buluşma ve Gatwick Havalimanı'na transfer. Check in işlemleri sonrası 19:05'de kalkacak SUNEXPRESS HAVAYOLLARI'na ait XQ 883 sefer sayılı uçağımız ile İzmir'e hareket. Saat 01:00'de İzmir'e varışımızın ardından bir başka Lady Travel organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşma...

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

-İZMİR / LONDRA (GATWICK HAVALİMANI) / İZMİR SUNEXPRESS HAVAYOLLARI TARİFELİ SEFERLERİ İLE UÇUŞLAR
-ALAN ve UÇUŞ GÜVENLİK VERGİLERİ
-ZORUNLU MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI
-LONDRA'DA HAVAALANI TRANSFERLERİ
-LONDRA'DA 4* HOTEL'DE 4 GECE ODA KAHVALTI KONAKLAMA
-PANAROMİK LONDRA ŞEHİR TURU
-LADY TRAVEL REFAKATİ ve PROFESYONEL REHBERLİK

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

İNGİLTERE VİZE ve SERVİS ÜCRETİ : € 300 (YEŞİL PASAPORTA DA VİZE UYGULAMASI VARDIR)

-YURTDIŞI ÇIKIŞ FONU (DEVLETE ÖDENEN 150 TL) (uçuştan önce müşterimizce bankaya yatırılmalıdır)

 -İSTEĞE BAĞLI TURLAR ve OTEL AKTİVİTELERİ

İsteğe Bağlı Ekstra Turlar

(1) LONDON EYE -THAMES CRUISE €80.- (4-12 YAŞ € 75.-)
(2) WINDSOR KALESİ & OXFORD & BICHESTER OUTLET € 120.- (4-12 YAŞ € 110.-)
(3) HARRY POTTER WARNER BROS STUDYO TURU – PLATFORM 93⁄4 € 150.- (4-12 YAŞ € 140.-)

{{>

Vize Bilgileri

Benzer Turlar

 • 09.11.2024
 • 1.599,00 EUR

Yorumlar