Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

İzmir Çıkışlı Venedik-Milano Şeker Bayramı Turu

SON KAYIT 1 NİSAN !

TÜM TURLAR DAHİL ! EKSTRA GEZİ YOK !
VENEDİK-MİLANO
LUZERN - COMO - VERONA - MURANO - BURANO
İZMİR'DEN İZMİR'E SUNEXPRESS H.Y. İLE ZÜRİH GİDİŞ MİLANO DÖNÜŞ AKTARMASIZ DİREKT UÇUŞLAR
 06-11  NiSAN
2. ARA TATİL ve ŞEKER BAYRAMI !..

 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
İzmir
Tur Hareket Tarihleri:

Tur Fiyatları

Tur Programı

 • 1. Gün

  06 NİSAN 2024 CUMARTESİ İZMİR - ZÜRİH-GÖLLER BÖLGESİ

  Cumartesi günü sabah saat 05:15'de İzmir Adnan Menderes Havalimanı DIŞ HATLAR Terminali'nde Lady Travel görevlileri ile buluşuyor ve Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra SUNEXPRESS HAVA YOLLARI'na ait, XQ860 sefer sayılı uçağımız ile gerçekleştireceğimiz AKTARMASIZ DİREKT uçuşumuz ile 07:30'da Zürih’e hareket ediyoruz. Yaklaşık 3 saatlik uçuşumuzu takiben yerel saat ile 09:35'de varışımızın, pasaport ve vize işlemlerinin ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Kuzey İtalya’da Muhteşem Göller Bölgesi turumuz. Düzensiz sıralanmış dağlar ve parça parça serpiştirilmiş köy manzaraları ile çevrelenen göllerin durgun suları, Avrupa'nın en cezbedici manzaralarının arasında yer alıyor. Bu göller yüzyıllar boyunca zenginlerin, ünlülerin ve hatta sadece merak edip gelenlerin bile sürekli uğrak yeri haline gelmiş. Çoğu insan sadece eşsiz manzaraları seyretmek için gelirken, kimileri ise göl kenarındaki temiz havanın tadını çıkarmak için geliyor. Luzern gölü veComogölü bugünkü duraklarımız arasında. Gezilerimizin ardından konaklama göller bölaesindeki otelimizde.

 • 2. Gün

  07 NİSAN 2024 PAZAR GÖLLER BÖLGESİ -VERONA - VENEDİK

  Sabah kahvaltımızın ardından Venedik’e doğru yola çıkıyoruz. Yolumuz üzerinde TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Verona turumuz. Romeo ve Juliet’in şehri olarak bilinen Verona; her yıl sayısız turist akınına uğrar. Bunun başlıca nedeni şehrin kültürel, mimari ve tarihi eserleridir. Yıl boyunca organize edilen festival ve organizasyonlar ise şehre renk katar. Panoramik şehir turunda tarihi arena, Erbe Meydanı, Dükler Sarayı, Dante Meydanı, Scaligeri Mezar Anıtları ve Juliet'in evi bulunmaktadır. Verona’da vereceğimiz serbest zamanın ardından otelimize transfer ve yerleşme. Konaklama Venedik yakınlarındaki otelimizde.

 • 3. Gün

  08 NİSAN 2024 PAZARTESİ VENEDİK(MURANO- BURANO)

  Sabah kahvaltımızın ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Venedik şehir turumuz. Dünya üzerinde görebileceğiniz en sihirli mekanlardan biridir Venedik. Denizin ortasına kondurulmuş muhteşem yapılardan oluşan ve üzerinden geçen yüzyıllardan etkilenmeden günümüze gelen bu güzel şehir, insanın görmeden ve içinde yaşayıp o nemli havasını solumadan gözünde canlandırabileceği bir yer değildir. Rehberlerimiz eşliğinde yapılacak panoramik Venedik şehir turunda ünlü San Marco Bazilikası ve Meydanı, Dükler Sarayı, Canale Grande, İç Çekme ve Rialto Köprüsü görülecek yerler arasındadır. Şehir turunun ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ camdan yapılan süs ve takı eşyaları ile ünlü Murano ve rengarenk evleri, balıkçılığı, deniz ürünleri lokantaları ve dantel işleri ile ünlü Burano adaları gezisi. Gezilerimizin ardından konaklama otelimizde.

 • 4. Gün

  09 NİSAN 2024 SALI VENEDİK (OUTLET GEZİSİ) - MİLANO

  Sabah kahvaltımızın ardından tüm misafirlerimiz ile Venedik yakınlarında Outlet alışveriş gezimiz. Dünyaca ünlü markaların ürünlerini indirimli fiyatlarla alma imkanı buluyoruz. Ardından öğle saatlerinde Milano’ya doğru yola çıkıyoruz. Varışımızı takiben otelimize transfer ve yerleşme. Konaklama Milano yakınlarındaki otelimizde.

 • 5. Gün

  10 NİSAN 2024 ÇARŞAMBAMİLANO

  Sabah kahvaltımızın ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Milano şehir turumuz. Çekici olmaktan ziyade şık, yaratıcı olmaktan ziyade varlıklı bir şehirdirMilano. Şüphesiz İtalya ekonomisinin can damarı ve İtalya'nın en görülesi şehirlerinden biridir. Yapılacak olanMilano şehir turunda, şehrin politik ve sosyal hayatının merkezi Galleria, sivri tepeli kuleleri, çan kuleleri ve heykelleri ile muazzam Duomo ve La Scala Tiyatrosu görülecek yerler arasındadır. Vereceğimiz serbest zamanın ardından konaklamam Milano yakınlarındaki otelimizde.

 • 6. Gün

  11 NİSAN 2024 PERŞEMBE MİLANO- İZMİR

  Sabah kahvaltımızın ardından geri dönüş yolculuğumuz için Milano Malpensa Havalimanı'na transfer. Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra SUNEXPRESS HAVAYOLLARI’na ait, XQ 893 sefer sayılı, saat 14:40'da kalkacak uçağımız ile AKTARMASIZ DİREKT geri dönüş yolculuğu. İzmir'e varış ve bir başka Lady Travel organizasyonunda dahabuluşmak üzere vedalaşma.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

-SUNEXPRESS HAVA YOLLARI İLE İZMİR/ZÜRİH

MİLANO/İZMİR AKTARMASIZ DİREKT DÖNÜŞ UÇUŞLAR

-ALAN VERGİLERİ ve ZORUNLU MESLEKİ

SORUMLULUK SİGORTASI

-PROGRAMDA BELİRTİLEN ŞEHİRLER ARASI

ULAŞIMLAR ve YURTDIŞINDA HAVAALANI TRANSFERLERİ

-PANORAMİK VENEDİK, MİLANO, VERONA TURLARI ve

GÖLLER BÖLGESİ, MURANO-BURANO ADALARI GEZİSİ

-VENEDİK YAKINLARINDA 2 GECE, MİLANO YAKINLARINDA

2 GECE, GÖLLER BÖLGESİNDE 1 GECE

ODA KAHVALTI (Continental) KONAKLAMA

-4-3* KALİTELİ OTELLER

-LADY TRAVEL REFAKATİ VE PROFESYONEL REHBERLİK

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

-SCHENGEN VİZE ve SERVİS ÜCRETİ : € 195

(YEŞİL PASAPORTA VİZE UYGULAMASI YOKTUR)

-YURTDIŞI ÇIKIŞ FONU (DEVLETE ÖDENEN)

(uçuştan önce müşterimizce bankaya yatırılmalıdır)

 -GİDİLECEK ÜLKE TARAFINDAN

İSTENEBİLECEK PCR, ANTİJEN V.B. TEST MASRAFLARI

-İSTEĞE BAĞLI TURLAR & OTEL AKTİVİTELERİ

İsteğe Bağlı Ekstra Turlar

Ekstra Tur Yok ! Tüm Çevre Gezileri Fiyata Dahil !

{{>

Vize Bilgileri

Benzer Turlar

İzmir Çıkışlı İspanya & Portekiz Turu

İzmir'den Aktarmasız ve Direkt Uçuş!

Uçaklı 7 Gece 8 Gün
 • 12.07.2024
 • 1.049,00 EUR

İzmir Çıkışlı Amalfi Sahilleri Turu 14-18 Haziran

İzmir'den İzmir'e Aktarmasız ve Direkt Uçuş!

Uçaklı 5 Gün 4 Gece
 • 14.06.2024
 • 1.049,00 EUR

İzmir Çıkışlı Uçaklı Balkanlar Turu

İzmir Çıkışlı Uçaklı Baştanbaşa Balkanlar

Uçaklı 7 Gece 8 Gün
 • 22.06.2024
 • 699,00 EUR
 • 15.06.2024
 • 2.299,00 EUR

Yorumlar