Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

İzmir Çıkışlı Endülüslü İspanya Turu

SON KAYIT 10 HAZİRAN !

SUNEXPRESS HAVAYOLLARI İLE İZMİR'DEN İZMİR'E BARSELONA GİDİŞ, MADRİD DÖNÜŞ AKTARMASIZ DİREKT UÇUŞLAR!

İSPANYA CALİENTE BARSELONA-MADRiD GRANADA-CORDOBA-SEViLLA VALENCiA-ALiCANTE-TOLEDO PARK GUELL - DALİ MÜZESİ- ALCAZAR - ALHAMBRA GENARALiFE BAHÇELERi -LA ROCA VILLAGE OUTLET

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
İzmir
Tur Hareket Tarihleri:
23 Temmuz • 20 Ağustos • 10 Eylül

Tur Fiyatları

  Tarih SeçeneklerMüsaitlikİki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek KişiEk YatakÇocuk
  23.07.20244* OtellerdeSorunuz1.009,00 €1.334,00 €1.009,00 €0 - 2 Yaş 100,00 €
  2 - 12 Yaş 979,00 €
  20.08.20244* OtellerdeSorunuz1.009,00 €1.334,00 €1.009,00 €0 - 2 Yaş 100,00 €
  2 - 12 Yaş 979,00 €
  10.09.20244* OtellerdeSorunuz1.009,00 €1.334,00 €1.009,00 €0 - 2 Yaş 100,00 €
  2 - 12 Yaş 979,00 €

Tur Programı

 • 1. Gün

  1.GÜN SALI İZMİR - BARSELONA

  Salı günü sabah saat 05:00'de İzmir Adnan Menderes Havalimanı DIŞ HATLAR Terminali'nde Lady Travel görevlileri ile buluşuyor ve Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra SUNEXPRESS HAVA YOLLARI'na ait, XQ894 sefer sayılı uçağımız ile gerçekleştireceğimiz AKTARMASIZ DİREKT uçuşumuz ile 07:20'de Barselona'ya hareket ediyoruz. Yerel saat ile 10:00'da varışımızı ve pasaport kontrolünü takiben dileyen misafirlerimiz ile panoramik kapsamlı Barselona şehir turu ve Guell Park gezimiz. Panaoramik turumuzda görülecek yerler arasında Catalunya Meydanı, ünlü Passeig de Gracia Caddesi üzerindeki Pedrera, Batllo, Amatller, Lleo evleri, Montjuic, Cristobal Colon anıtı ve Sagrada Familia Kilisesi bulunmaktadır. Turumuzun ardından Guell Park gezimiz. Park Guell, Barselona'nın dünyaca ünlü sıra dışı parkıdır. 1910 yılında sanayici Eusebio Guell, şehrin üzerinde yükselen özel bir site yapması için ünlü mimar Gaudi'yi görevlendirmiştir. Park, Gaudi'nin ünlü Sagrada Familia eserinden sonraki en iddialı yapısıdır. Park Guell'de ortak bahçeleri bulunan, 60 evden meydana gelen bir site inşa edilmesi planlansa da proje boyunca evlerin yalnızca ikisi bitirilebilmiştir. Yarısı tamamlanabilen projenin iptalinin ardından bahçeler 1922 yılında park olarak halkın kullanımına açılmıştır. 1984'te UNESCO Dünya Mirası Listesi'ne alınan ve farklı mimari tarzların çarpıcı uyumunu yansıtan parkta trencadis seramikleri, yılanı andıran bir bank, peri masallarını canlandıran pavyonlar, Gotik kemerler görülmeye değerdir. Ardından otelimize transfer ve yerleşme. Konaklama otelimizde.

 • 2. Gün

  2.GÜN ÇARŞAMBABARSELONA (DALİ MÜZESİ ve LAROCAOUTLER)

  Sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz ile Dali Müzesi ve La Roca Outlet turlarımız. Sanat tarihine unutulmaz izler, eserler, anılar bırakan sürrealizm akımının en önemli öncülerinden Salvador Dali’nin eserlerini görmek üzere şehrin dışına çıkıp Figueres’e gidiyor ve sanatçının hayatından, eserlerinden, çalışmalarında kullandığı çarpıcı ve tuhaf imgelerden ve tabiki dünyaca ünlü İspanyol “La Casa del Papel” dizisinde kullanılan Dali maskesinden söz ediyoruz. Kültürel gezimizi tamamladıktan geri dönüş yolunda La Roca Village Outlet’e uğrayıp ünlü markalara ait mağazalardaki indirimlere bir göz atıyoruz. Turumuz sonrası Barselona’ya geri dönüş ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

 • 3. Gün

  3.GÜN PERŞEMBE BARSELONA - (VALENCİA) - ALİCANTE

  Sabah kahvaltımızın ardından otobüslerimiz ile Costa Blanca Sahillerine doğru yola çıkıyoruz. Dileyen misafirlerimiz ile panoramik Valencia şehir turumuza katılma imkanı. İspanya'nın 3. büyük şehri olan Valencia; mimar Calatrava'nın Sanat ve Bilim şehri adı altındaki bilim müzesi, tarihi merkezde Serranos kapısı, Basilica de la Virgen de los Desamparados, Katedral gibi tarihi yapılara ev sahipliği yapar. Bu güzel şehirde yapacağımız keyifli gezimizin ardından Alicante'ye doğru yolumuza devam ediyoruz. Alicante'de yapacağımız TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ panoramik şehir turunun ardından otelimize varış. Konaklama Alicante yakınlarındaki otelimizde.

 • 4. Gün

  4.GÜN CUMA ALİCANTE -GRANADA (ALHAMBRA GENERALİFE BAHÇELERİ)

  Sabah kahvaltımızın ardından Endülüs Bölgesi'ne doğru yola çıkıyoruz. Keyifli bir yolculuğun ardından öğleden sonra Granada'ya varıyoruz. Otelimize yerleşmenin ardından dileyen misafirlerimiz ile Granada ve Alhambra Sarayı'nın Generalife Bahçeleri turumuz. XII. ve XIII. yüzyılın izlerini bu günlere taşıyan Granada'da yapacağımız şehir turunun ardından, Dantel zarafetiyle oyulmuş mermerlerin arasından süzülen Alhambra Sarayı'nın Generalife Bahçeleri görülecektir. Turumuz sonrası konaklama Granada yakınlarındaki otelimizde.

 • 5. Gün

  5.GÜN CUMARTESİGRANADA- SEVİLLA (ALCAZAR SARAYI) (FLAMENKO)

  Sabah kahvaltımızın ardından Sevilla'ya doğru yola çıkıyoruz. Keyifli bir yolculuğun ardından Sevilla'ya varış. TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ, Sevilla'da yapacağımız panoramik şehir turunda Büyük Cami'nin minaresi olarak inşa edilen bugün aynı yerdeki Santa Maria Katedrali'nin çan kulesine dönüştürülen Giralda'sı, Altın Kule, ve Carmen Operası'ndaki rolü ile ünlenen 1929 yılından bu yana üniversite binası olarak kullanılan eski tütün fabrikası göreceğimiz yerlerden bir kaçı. Expo'1992 ile çehresi değişen şehirde fuar alanı ve her ülkenin fuar için kendi mimarisini ön plana çıkararak yaptığı pavyon binaları hayranlık uyandırıcı. Turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz ile birlikte Alcazar Sarayı turumuza katılma imkanı. Mudejar tarzı veranda ve salonlarıyla adeta bir mücevheri andıran sarayda yapılacak gezimizin ardından otelimize transfer ve yerleşme. Akşam dileyen misafirlerimizle ekstra Flamenko gecesine katılma imkanı. Konaklama Sevilla yakınlarındaki otelimizde.

 • 6. Gün

  6.GÜN PAZAR SEVİLLA -CORDOBA(TOLEDO) - MADRİD

  Sabah kahvaltımızın ardından Madrid'e doğru yola çıkıyoruz. Yolumuz üzerinde TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Cordoba gezimiz. Yapacağımız Cordoba şehir turunda şehrin önemli yapıları ve Musevi çarşıları göreceğimiz yerler arasındadır. Bir sanat medeniyetidir Endülüs... Şu an hala tüm ihtişamıyla ayakta duran Kurtuba Ulu Camii de bu sanat medeniyetinin canlı örneklerinden biridir. Arzu eden misafirlerimiz giriş ücretini ödeyerek yapımı 200 yıl süren ve Mekke Camii'nden sonra dünyanın en büyük Camii olan Kurtuba Camii'ni gezebilirler. Bu eserlerin işlemelerindeki incelik dünyada eşine az rastlanır niteliktedir. Cordoba'da geçirdiğimiz etkileyici saatlerin ardından Madrid'e doğru yolumuza devam ediyoruz. Dileyen misafirlerimizin katılımı ile gerçekleştireceğimiz Toledo turumuz. Madrid'e 1,5 saat mesafede yer alan Toledo, 1986'dan beri UNESCO'nun tüm şehri açık hava müzesi olarak kabul ettiği dünyanın tek şehridir. Tarihte Müslümanlığın, Museviliğin ve Hıristiyanlığın bir arada yaşadığı kültür merkezi Toledo'da panoramik olarak görülecek yerler arasında; İspanya'nın en önemli katedrali olan Santa Maria (dışarıdan), Alcazar ve San Martin Köprüsü bulunmaktadır. Toledo'da geçireceğimiz keyifli saatlerin ardından Madrid'e varış ve otelimize yerleşme. Konaklama Madrid'deki otelimizde.

 • 7. Gün

  7.GÜN PAZARTESİ MADRİD - İZMİR

  Sabah kahvaltımızın ardından rehberlerimiz eşliğinde TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ panoramik Madrid şehir turumuz. Yapacağımız şehir turunda göreceğimiz yerler arasında, şehrin en önemli yerlerinden Mayor Meydanı, Puerto Del Sol, Cibeles ve Neptunos alanları, Alcalas Girişi, Retrio Parkı, boğa güreşlerinin yapıldığı Plaza Ventas ve Atocha Tren Garı, Santiago Bernabeu Stadı, Gran Via ve Don Kişot Parkı, Kraliyet Sarayı bulunmaktadır. Şehir turunun ardından serbest zaman. Rehberlerimizin belirleyeceği saatte dönüş yolculuğumuz için Madrid Havaalanı'na transfer. Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra saat 19:45'de kalkacak SUNEXPRESS HAVAYOLLARI’na ait, XQ921 sefer sayılı uçağımız ile AKTARMASIZ DİREKT İzmir'e hareket ediyoruz. İzmir'e varış ve başka bir Lady Travel turunda buluşmak üzere vedalaşma.

  .

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

-İZMİR/BARSELONA ve MADRİD/İZMİR SUNEXPRESS HAVA YOLLARI AKTARMASIZ DİREKT SEFERLERİ İLE UÇUŞLAR

-ALAN VERGİLERİ ve ZORUNLU MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

-PROGRAMDA BELİRTİLEN ŞEHİRLER ARASI ULAŞIMLAR ve İSPANYA’DA HAVAALANI TRANSFERLERİ

-PANORAMİK ALİCANTE, SEVİLLA, CORDOBA ve MADRİD ŞEHİR TURLARI

-BARSELONA YAKINLARINDA 2 GECE, ALİCANTE YAKINLARINDA 1 GECE, GRANADA YAKINLARINDA 1 GECE,

SEVİLLA YAKINLARINDA 1 GECE, MADRİD’DE 1 GECE ODA KAHVALTI (Continental) KONAKLAMA

-SEÇİLEN KATEGORİDE KALİTELİ OTELLER

-LADY TRAVEL REFAKATİ VE PROFESYONEL REHBERLİK

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

-SCHENGEN VİZE ve SERVİS ÜCRETİ : € 195

(YEŞİL PASAPORTA VİZE UYGULAMASI YOKTUR)

-YURTDIŞI ÇIKIŞ FONU (DEVLETE ÖDENEN)

(uçuştan önce bankaya yatırılmalıdır)

-GİDİLECEK ÜLKE TARAFINDAN İSTENEBİLECEK PCR, ANTİJEN V.B. TEST MASRAFLARI

-İSTEĞE BAĞLI TURLAR ve OTEL AKTİVİTELERİ

İsteğe Bağlı Ekstra Turlar

EKSTRA TURLAR

(1)BARSELONA ŞEHİR TURU, PARK GUELL                                             € 85.-

(2)GRANADA ve ALHAMBRA GENARALİFE BAHÇELERİ .......          € 85.-

(3)TOLEDO ...............................................................................                € 65.-    

(4)VALENCİA ........................................................................... € 60.-

(5)ALCAZAR SARAYI ................................................................  € 70.-

(6)DALI MÜZESİ ve OUTLET TURU...............................................€ 75.-

 

1, 2, 3, 4, 5, 6 NOLU

KÜLTÜR TURLARININ

PAKET OLARAK ALINMASI HALİNDE

4* OTELLERDE

€ 100 iNDiRiM

 

EĞLENCE TURU

FLAMENKO GECESİ : € 55.-

(1 ADET İÇECEKLİ - YEMEKSİZ)

{{>

Vize Bilgileri

Benzer Turlar

İzmir Çıkışlı Orta Avrupa Turları

İzmir'den İzmir'e Aktarmasız ve Direkt Uçuş!

Uçaklı 7 Gece 8 Gün
 • 31.07.2024
 • 979,00 EUR

İzmir Çıkışlı Uçaklı Balkanlar Turu

İzmir Çıkışlı Uçaklı Baştanbaşa Balkanlar

Uçaklı 7 Gece 8 Gün
 • 27.07.2024
 • 699,00 EUR

İzmir Çıkışlı İtalya Grande Turu

İzmir'den İzmir'e Aktarmasız ve Direkt Uçuş!

Uçaklı 7 Gece 8 Gün
 • 28.07.2024
 • 1.049,00 EUR

İzmir Çıkışlı İspanya & Portekiz Turu

İzmir'den Aktarmasız ve Direkt Uçuş!

Uçaklı 7 Gece 8 Gün
 • 16.08.2024
 • 1.049,00 EUR

Yorumlar