Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

İzmir Çıkışlı Alsace-Colmar Turu Ramazan ve Kurban Bayramı

SON KAYIT 17 MAYIS !

İZMİR'den AKTARMASIZ ve DİREKT !

MUHTEŞEM ALSACE-COLMAR !

TÜM ÇEVRE GEZİLERİ FİYATA DAHİL !

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
İzmir
Tur Hareket Tarihleri:
16 Haziran

Tur Fiyatları

  Tarih SeçeneklerMüsaitlikİki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek KişiEk YatakÇocuk
  16.06.20244* OtellerdeSorunuz879,00 €1.059,00 €879,00 €0 - 2 Yaş 100,00 €
  2 - 12 Yaş 859,00 €

Tur Programı

 • 1. Gün

  1.GÜN İZMİR - FRANKFURT - HEİDELBERG - BADEN BADEN - MULHOUSE

  Sabah saat 05.00'de İzmir Adnan Menderes Havalimanı DIŞ HATLAR Terminalinde Lady Travel görevlileri ile buluşuyor ve Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra Sunexpress Hava Yollarına ait XQ910 sefer sayılı uçağımız ile saat 07:15'de Frankfurt'a hareket ediyoruz. Uçuşumuzun ardından yerel saat ile 09.35'de varışımızın ve pasaport işlemlerinin ardından tüm misafirlerimiz ile Heidelberg'e hareket ve tüm misafirlerimiz için ücretsiz şehirdeki gezimiz. Yeşillere bürünmüş tepeler arasında sakince akıp giden Neckar Nehri kenarında, ortaçağdan kalma bir masal şehri tadı veren yüksek ve kırmızı kiremitli çatılı binaları, tarihi köprüleri, şehri tepeden izleyen eski kalesi, cıvıl cıvıl sokakları ile Heidelberg, hiç kuşkusuz Almanya'nın en güzel şehirlerinden birisi. Gezimizin ardından tüm misafirlerimiz ile yolumuza devam ederek Kara Ormanlar bölgesindeki Baden- Baden gezimiz. Baden Baden Almanya- Fransa sınırına yakın, şık, estetik ve bir o kadar da doğanın içinde huzurlu küçük bir Alman şehri. Küçük bir şehir dediğimize bakmayın, Almanya'nın birçok “en”leri bu şehirde. Kaplıcalardan, orman yürüyüşüne, kültür-sanat müzelerine, hatta Avrupa'nın en meşhur kumarhanesine kadar sayısız turistik seçenek var. Şehirde yapacağımız gezinin ardından rehberimizin belirleyeceği saatte hareket. Konaklama Mulhouse yakınlarındaki otelimizde.

 • 2. Gün

  2.GÜN MULHOUSE - EGUISHEIM - COLMAR - KAYSERBERG - RIQUEWIHR - MULHOUSE

  Sabah kahvaltımızın ardından tüm misafirlerimiz ile birlikte Alsace Şarap yolu üzerindeki gezilerimize başlıyoruz. İlk durağımız 2013 yılında Fransa'nın en gözde köyü seçilen Eguisheim Köyü. Ünlü çeşmeleri, daracık sokakları ve ilginç evleri ile kendimizi tam bir Ortaçağ atmosferi içinde buluyoruz. Eguisheim'in çiçekleri de dillere destan... “Le Pigeonnier” adı verilen köşe evinin önünde fotoğraf çekmek bir gelenek halini almış. Biz de bu geleneği bozmuyor ve toplu bir fotoğraf çekiyoruz. Eguisheim gezimizi tamamladıktan sonra Colmar'a hareket. Colmar gezimiz esnasında adeta bir masal diyarı, bir film setini geziyoruz. Sanki şeker hamuru ve çikolatadan yapılmış gibi görünen rengarenk evleri, taş döşeli daracık sokakları, çiçeklerle süslü balkonları fotoğraflamaya doyamıyoruz. Küçük Venedik anlamına gelen “Petite Venise” bölgesini de gördükten sonra yolumuz üzerinde uğrayacağımız diğer kasabalar Kayserberg ve Riquewihr. Kendimizi Alice Harikalar Diyarında hissettiğimiz bu güzel günün ardından Mulhouse'a dönüş ve Konaklama Mulhouse yakınlarındaki otelimizde.

 • 3. Gün

  3.GÜN MULHOUSE - STRAZBURG - STUTTGART

  Sabah kahvaltımızın ardından Avrupa Birliği'nin Brüksel'den sonraki ikinci önemli şehri Strazburg turumuz. Şehir tarihi ve kültürel olarak oldukça zengin; Gutenberg'in, Hollandalı filozof Erasmus ve Alman yazar Goethe'nin kenti. Şehir turunda göreceğimiz Notre Dame Katedrali ve diğer yerlerin çoğu nehirle çevrili bir ada içinde. Bu adanın güneybatısında ise Strazburg'un en güzel ve ilginç semti olan Küçük Fransa bulunur.Şehirde yapacağımız gezinin ardından, Stuttgart’a hareket ve konaklama Stuttgart yakınlarındaki otelimizde.

 • 4. Gün

  4.GÜN STUTTGART - İZMİR

  Sabah kahvaltımızın ardından geri dönüş yolculuğumuz için tüm misafirlerimiz ile Stuttgart Havalimanı’na hareket. Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra saat 14:45'de Sun Express Havayolları’na ait, XQ973 sefer sayılı, uçağımız ile AKTARMASIZ DİREKT İzmir'e hareket ediyoruz. İzmir'e varış ve başka bir Lady Travel turunda buluşmak üzere vedalaşma.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

-İZMİR / FRANKFURT ve STUTTGART / İZMİR SUNEXPRESS HAVA YOLLARI SEFERLERİ İLE AKTARMASIZ DİREKT UÇUŞLAR

-ALAN VERGİLERİ ve ZORUNLU MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

-PROGRAMDA BELİRTİLEN ŞEHİRLER ARASI ULAŞIMLAR ve YURTDIŞINDA HAVAALANI TRANSFERLERİ

-ŞEHİR KONAKLAMA VERGİLERİ

-PROGRAMDA BELİRTİLEN TÜM ÇEVRE GEZİLERİ

-PROGRAMDA BELİRTİLEN BÖLGELERDE TOPLAM 4 GÜN 3 GECE ODA KAHVALTI (Continental) KONAKLAMA

-SEÇİLEN KATEGORİDE KALİTELİ OTELLER

-LADY TRAVEL REFAKATİ VE PROFESYONEL REHBERLİK

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

-SCHENGEN VİZE ve SERVİS ÜCRETİ : € 195 (YEŞİL PASAPORTA VİZE UYGULAMASI YOKTUR)

-YURTDIŞI ÇIKIŞ FONU (DEVLETE ÖDENEN 150 TL) (uçuştan önce bankaya yatırılmalıdır) 

-İSTEĞE BAĞLI TURLAR ve OTEL AKTİVİTELERİ

İsteğe Bağlı Ekstra Turlar

TÜM ÇEVRE GEZİLERİ FİYATA DAHİLDİR !

{{>

Vize Bilgileri

Benzer Turlar

İzmir Çıkışlı İspanya & Portekiz Turu

İzmir'den Aktarmasız ve Direkt Uçuş!

Uçaklı 7 Gece 8 Gün
 • 12.07.2024
 • 1.049,00 EUR

İzmir Çıkışlı Amalfi Sahilleri Turu 14-18 Haziran

İzmir'den İzmir'e Aktarmasız ve Direkt Uçuş!

Uçaklı 5 Gün 4 Gece
 • 14.06.2024
 • 1.049,00 EUR

İzmir Çıkışlı Uçaklı Balkanlar Turu

İzmir Çıkışlı Uçaklı Baştanbaşa Balkanlar

Uçaklı 7 Gece 8 Gün
 • 22.06.2024
 • 699,00 EUR
 • 15.06.2024
 • 2.299,00 EUR

Yorumlar