Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

İzmir Çıkışlı Amalfi Sahilleri Turu 14-18 Haziran

SON KAYIT 17 MAYIS !

 

İZMİR'DEN İZMİR'E SUNEXPRESS HAVAYOLLARI İLE;

ROMA GİDİŞ ROMA DÖNÜŞ AKTARMASIZ DİREKT UÇUŞLAR!

AMALFİ SAHİLLERİ İLE BAŞKA BİR İTALYA !

ALAN VERGİLERİ, 3 ADET TUR, ŞEHİR VERGİLERİ FİYATA DAHİL !

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
İzmir
Tur Hareket Tarihleri:
14 Haziran

Tur Fiyatları

  TarihMüsaitlikİki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek KişiEk YatakÇocuk
  14.06.2024Sorunuz949,00 €1.174,00 €949,00 €0 - 2 Yaş 100,00 €
  2 - 12 Yaş 929,00 €

Tur Programı

 • 1. Gün

  14 HAZİRAN 2024 CUMAİZMİR -ROMA

  Saat 17:00'de İzmir Adnan Menderes Havalimanı DIŞ HATLAR Terminali'nde Lady Travel görevlileri ile buluşuyor ve Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra SunExperss Hava Yolları'na ait XQ868 sefer sayılı uçağımız ile uçuşumuz ile 19:30'da Roma'ya hareket ediyoruz. Yaklaşık 2,5 saatlik uçuşumuzun ardından varışımızı ve pasaport kontrolünü takiben otelimize transfer ve yerleşme. Konaklama Roma’daki otelimizde.

 • 2. Gün

  15 HAZİRAN 2024 CUMARTES İROMA

  Sabah kahvaltımızın ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ tarihte ve günümüzde dünyanın en çarpıcı ve en güzel kültür merkezlerinden İtalya'nın başkenti Roma şehir turumuz. Roma için, kent o kadar fazlasıyla güzel ki ilham perilerine pek iş düşmüyor derler. Yapılacak panoramik Roma şehir turumuzda, Colosseum, İspanyol Merdivenleri, Trevi (Aşk) Çeşmesi, Pantheon, Navona meydanı, Via Del Corso, Vatikan Cumhuriyeti ve San Pietro Bazilikası (dışarıdan) görülecek yerler arasında. Turumuzun ardından serbest zaman. Konaklama otelimizde.

 • 3. Gün

  16 HAZİRAN 2024 PAZAR ROMA- NEMİ KASABASI - NAPOLİ

  Sabah kahvaltımızın ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Nemi Kasabası gezimiz. İtalyanların hafta sonu tatilleri için tercih ettikleri Roma'nın hemen dışındaki Roma Kaleleri Bölgesindeki küçük kasabalarını geziyor, Albano ve Nemi göllerini görüp Nemi Kasabası'nda bölgenin dağ çilekli likörleri ve dağ çilekli turtalarından tatma imkanı buluyoruz. Ardından, antik dünyanın hiçbir zaman tamamen ortadan kaybolmamış birkaç Avrupa kentinden biri ve tarihte "Öğle Güneşinin Ülkesi" diye bilinen Napoli’ye doğru yola çıkıyoruz. Varış ve Napoli'de yapacağımız TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ şehir tanıtımturumuz. Turumuz esnasında 16. yüzyılda yapılmış Kraliyet Sarayı, dünyanın en önemli gösterilerine sahne olan San Carlo Tiyatrosu, kafe ve mağazalarıyla ünlü Umberto 1 Galerisi, Roma’daki Pantheon’dan esinlenerek yapılan San Francesco Di Paolo Kilisesi, Halkoylaması(Plebiscito) Meydanı, Yeni Kale ve Napoli Limanı görülecek yerler arasında. Gezimiz sonrası otelimize transfer. Konaklama Napoli yakınlarındaki otelimizde.

 • 4. Gün

  17 HAZİRAN 2024 PAZARTESİ NAPOLİ (POMPEİ - SORRENTO - CAPRİ)

  Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile birlikte kültür, tarih, doğa ve eğlence dolu bir gün için programımıza başlıyoruz. İlk olarak Pompei gezimiz. Roma'nın tüm zengin aristokrat ve nüfuslu insanlarının yerleştiği Pompei; döneminde zenginliğin, eğlencenin ve kumarın merkeziydi ve M.S. 79 yılında bir anda patlayan Vezüv Yanardağı'nın etkisiyle dakikalar ile ölçülebilecek bir sürede hayat o anki haliyle durdu ve kent 6 m'lik küllerin altına gömüldü. Rehberimiz eşliğinde yapacağımız tarihi Pompei gezimiz sonrası Sorrento’ya doğru yolumuza devam ediyoruz. Sırada Amalfi Sahilleri’nin güzel şehri Sorrento gezimiz; Limon bahçeleri ile deniz arasında yerleşmiş bu küçük şehrin dar sokaklarında keyifli bir tur ve serbest zaman. Ardından Capri Adası gezimiz için Sorrento Limanı'na hareket. Feribotla yapacağımız yolculuğun ardından lüksün Akdeniz'in doğallığıyla yorumlandığı ünlü Capri Adası'ndayız. O kadar ünlü ki, yer gök turist kaynıyor. Adaya gönül verenler arasında birçok ünlü film oyuncusu, şarkıcı, politikacı var. Adadaki tanıtım turumuzun ardından serbest zaman. Geri dönüş yolculuğumuz için buluşma ve Feribotla Napoli Limanına dönüş. Konaklama otelimizde.

 • 5. Gün

  18 HAZİRAN 2024 SALI NAPOLİ (CASTEL ROMANO OUTLET) -ROMA- İZMİR

  Sabah kahvaltımızın ardından geri dönüş yolculuğumuz hareket. Yolumuz üzerinde dileyen misafirlerimiz ile Castel Romano Designer Outlet’te serbest zaman ve ünlü markalara air birçok ürünü indirimli fiyatlar ile satın alma imkanı. Rehberimizin belirleyeceği saatte Roma Fiumicino Havalimanına hareket. Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra saat 19:00'da Sun Express Hava Yolları’na ait, XQ869 sefer sayılı, uçağımız ile AKTARMASIZ DİREKT İzmir'e hareket ediyoruz. Yerel saat ile 22:05'de İzmir'e varış ve başka bir Lady Travel turunda buluşmak üzere vedalaşma.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

-İZMİR / ROMA ve ROMA / İZMİR

SUNEXPRESS HAVA YOLLARI

AKTARMASIZ DİREKT SEFERİ İLE UÇUŞLAR

-ALAN VERGİLERİ ve ZORUNLU MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

-CHECK POINT (ŞEHİR GİRİŞ) ÜCRETLERİ

-ŞEHİR KONAKLAMA VERGİLERİ

-PROGRAMDA BELİRTİLEN ŞEHİRLER ARASI ULAŞIMLAR ve İTALYA’DA HAVAALANI TRANSFERLERİ

-PANORAMİK ROMA, NAPOLİ ve NEMİ KASABASI TURLARI

-NAPOLİ'DE 2 GECE -ROMA'DA 2 GECE ODA KAHVALTI (Continental) KONAKLAMA

-SEÇİLEN KATEGORİDE KALİTELİ OTELLER

-LADY TRAVEL REFAKATİ VE PROFESYONEL REHBERLİK

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

-SCHENGEN VİZE ve SERVİS ÜCRETİ : € 195 (YEŞİL PASAPORTA VİZE UYGULAMASI YOKTUR)

-YURTDIŞI ÇIKIŞ FONU (DEVLETE ÖDENEN 150 TL) (uçuştan önce bankaya yatırılmalıdır)

-GİDİLECEK ÜLKE TARAFINDAN İSTENEBİLECEK PCR, ANTİJEN V.B. TEST MASRAFLARI

-İSTEĞE BAĞLI TURLAR ve OTEL AKTİVİTELERİ

İsteğe Bağlı Ekstra Turlar

(1)POMPEİ-SORRENTO-CAPRİ € 150.-

(2)CASTEL ROMANO OUTLET € 50.-

KAYIT SIRASINDA 2 TURU BİRLİKTE ALAN MİSAFİRLER

İÇİN İNDİRİMLİ TUR PAKETİ: 150 EURO

 

{{>

Vize Bilgileri

Benzer Turlar

İzmir Çıkışlı İtalya Grande Turu

İzmir'den İzmir'e Aktarmasız ve Direkt Uçuş!

Uçaklı 7 Gece 8 Gün
 • 14.07.2024
 • 1.049,00 EUR

Yorumlar